Lavera Basis Sensitiv - Săpun Delicat pentru Mâini, 250 ml

Curățare deosebit de delicată cu pielea pentru orice ocazie

20,79 lei

(83,16 lei / l, incl. 21% TVA. - plus transport )

Conţinut: 250 ml

În stoc

Livrare până la marți, 06. octombrie dacă comanzi până la marți ora 23:59 .

Disponibilă o reducere pentru cantitate !

  • de la 2 numai 19,68 lei / buc.-5%
  • de la 3 numai 18,64 lei / buc.-10%

România: Livrare standard gratuită de la 342,57 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Pentru piele uscată și sensibilă
  • Curăță fără a usca
  • pH neutru pentru piele

Frecvent cumpărat împreună cu Lavera Basis Sensitiv - Săpun Delicat pentru Mâini, Rezervă 500 ml

Lavera Basis Sensitiv - Săpun Delicat pentru Mâini, 250 ml 20,79 lei (83,16 lei / l)
Lavera Basis Sensitiv - Săpun Delicat pentru Mâini, Rezervă 500 ml 26,59 lei (53,18 lei / l)
Preț total: 47,38 lei
Descriere

Compoziția blândă, curățarea delicată și ingredientele prietenoase cu pielea definesc acest săpun de îngrijire. A fost formulat cu aloe vera organică și mușețel organic și este ideal pentru toate tipurile de piele, chiar și pentru cea sensibilă și uscată. Rețeta sa cu pH neutru pentru piele face o spumă delicată și curăță fără a usca pielea.

Utilizare: Săpuniți-vă mâinile și apoi clătiți-le cu apă caldă.

Nr. art.: LA-116531
Conținut: 250 ml
EAN: 4021457667550
Producator: Lavera
Lavera: Basis Sensitiv
Consistență săpun: Lichid
Consistență/Formă de prezentare: Lichid
Tipuri de produse: Sapunuri
Tipul de piele: Pielea sensibila, Pielea uscata
Proprietăți: Reîncărcabil, pH neutru pentru piele, Refill - ambalaj de reumplere, Unisex
Certificate: NaTrue*, UK Vegan Society
Instrucțiuni de depozitare: A se păstra la rece, uscat și protejat de lumină
Tip ambalaj: În săculeț resigilabil, Sticlă cu pompă
Ingrediente (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Betaine, Citric Acid, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Cetearylalcohol, Glyceryl Caprylate, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalool[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2]

  1. din culturi organice controlate
  2. fabricat din uleiuri esențiale naturale
Notă a producătorului
Informații juridice
Producător: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Germania, www.lavera.de/impressum

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Lavera Basis Sensitiv - Săpun Delicat pentru Mâini

46 recenzii în alte limbi

4,6 din 5 stele
5 stele
71 (73%)
4 stele
16 (16%)
3 stele
8 (8%)
2 stele
2 (2%)
1 stea
0 (0%)

97 evaluări

Încă nu există recenzii pentru română, dar există 46 recenzii în alte limbi.


Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder