Avril Gel de curățare neutral Famille, 500 ml

Formulă neutră, fără parfum, pentru curățarea zilnică a întregii familii

47,99 lei

(95,98 lei / l, incl. 21% TVA. - plus transport )

Conţinut: 500 ml

În stoc din data de 13. octombrie

De ce durează mai mult?

De ce durează mai mult? Momentan, acest articol nu este pe stoc, dar va ajunge în curând. Poți comanda direct - articolul îți va fi expediat imediat ce va fi disponibil pe stoc. Închide nota

Livrare până la luni, 19. octombrie

România: Livrare standard gratuită de la 342,44 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Potrivit pentru toate tipurile de piele și păr
  • Pentru față, corp și păr
  • Fără sulfați și fără parfum

Frecvent cumpărat împreună cu Avril Shower Gel Lemon Zest, 500 ml

Avril Gel de curățare neutral Famille, 500 ml 47,99 lei (95,98 lei / l)
Avril Shower Gel Lemon Zest, 500 ml 37,29 lei (74,58 lei / l)
Preț total: 85,28 lei
Descriere

Gel de curățare neutral Famille curăță delicat și protejează pielea și părul întregii familii. Datorită formulei sale deosebit de blânde, fără sulfați și fără parfum, asigură o rutină de curățare extrem de delicată și o senzație plăcută la atingere. Gelul curăță în profunzime și poate fi folosit din prima zi de viață – inclusiv de către femei însărcinate și mame care alăptează.

Mod de utilizare:

  • Aplicați o cantitate mică de gel de curățare pe pielea și părul umede.
  • Masați ușor pentru a face spumă, apoi clătiți bine.
Nr. art.: AVR-2087
Conținut: 500 ml
EAN: 3662217020874
Producator: Avril
Consistență/Formă de prezentare: Lichid
Tipuri de produse: 2 in 1 sampon & duş, Gel de duş
Tipul de piele: Pentru toate tipurile de piele, Pielea sensibila
Tip de păr: Scalp sensibil, Pentru orice tip de păr
Proprietăți: Fără alcool, Sigur în timpul sarcinii, Sigur în timpul alăptării, Fără sulfați, Unisex, Fara parfum
Note olfactive: Fără parfum
Certificate: ECOCERT - Cosmos Organic
Avertisment: Evitați contactul cu ochii și clătiți cu multă apă dacă este necesar, Nu înghițiți / nu beți, Doar pentru uz extern, Păstrați produsul în siguranță și departe de copii
Instrucțiuni de depozitare: A se păstra la rece, uscat și protejat de lumină
Tip ambalaj: Sticlă
Pentru cine?: Bebeluș, Copil
Ingrediente (INCI)

Aqua, Sodium Cocoyl Glutamat, Cocamidopropyl Betaine, Caprylyl/Capryl Glucoside, Anthemis Nobilis Flower Water[1], Glycerin, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Xanthan Gum, Prunus Persica Leaf Extract[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Dehydroacetate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Lactic Acid

  1. din agricultura ecologică
Informații juridice
Producător: MICROCOSME SAS, 25 avenue Jean Perrin, 59910, Bondues, Franța, www.avril-beaute.fr

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Avril Gel de curățare neutral Famille