Weleda Amber Divine cremă de mâini, 50 ml

Îngrijire intensă & senzație catifelată a pielii

29,89 lei

(597,80 lei / l, incl. 21% TVA. - plus transport )

Conţinut: 50 ml

În stoc

Livrare până la vineri, 09. octombrie dacă comanzi până la duminică ora 23:59 .

Disponibilă o reducere pentru cantitate !

  • de la 2 numai 28,37 lei / buc.-5%
  • de la 3 numai 26,88 lei / buc.-10%

România: Livrare standard gratuită de la 347,14 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Pentru toate tipurile de ten
  • Aroma orientală
  • Formulă hidratantă

Frecvent cumpărat împreună cu Weleda Skin Food - Cremă Nutritivă, 75 ml

Weleda Amber Divine cremă de mâini, 50 ml 29,89 lei (597,80 lei / l)
Weleda Skin Food - Cremă Nutritivă, 75 ml 56,69 lei (755,87 lei / l)
Preț total: 86,58 lei
Descriere

Această îngrijire bogată pentru mâini se absoarbe rapid, oferă hidratare de lungă durată și hrănește pielea cu nutrienți valoroși. O compoziție de parfumuri naturale învăluie mâinile în căldura plăcută a vaniliei, combinată cu note nobile de amber și adâncimea pământoasă a vetiverului. Ideală pentru a menține mâinile uscate vizibil mai suple în viața de zi cu zi și pentru a le dărui o notă elegantă, orientală de parfum.

Nr. art.: WEL-102364
Conținut: 50 ml
EAN: 4001638596121
Producator: Weleda
Consistență/Formă de prezentare: Cremă
Tipuri de produse: Îngrijirea mâinilor
Tipul de piele: Pentru toate tipurile de piele
Proprietăți: Unisex
Note olfactive: Ambră, Lemnos, Vanilat
Certificate: NaTrue*
Ingrediente (INCI)

Aqua, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Glycerin, Alcohol Denat, Glyceryl Stearate Se, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Parfum, Stearic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Beta-Caryophyllene, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Lavandula Oil/Extract, Linalool, Linalyl Acetate, Vanillin

  1. cultivat organic
Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Producător: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Germania, www.weleda.de
Garanție legală: garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Weleda Amber Divine cremă de mâini