Logona Tonic pentru scalp fortifiant cu urzică organică și mesteacăn organic, 150 ml

Pentru o podoabă capilară puternică

75,86 lei 79,89 lei -5%

(505,73 lei / l, incl. 21% TVA. - plus transport )

Conţinut: 150 ml

În stoc

Livrare până la vineri, 09. octombrie dacă comanzi până la duminică ora 23:59 .

România: Livrare standard gratuită de la 342,87 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Pentru orice tip de păr
  • Proprietăți tonifiante
  • pH neutru pentru piele

Frecvent cumpărat împreună cu Logona Șampon hidratant, 250 ml

Logona Tonic pentru scalp fortifiant cu urzică organică și mesteacăn organic, 150 ml 75,86 lei (505,73 lei / l)
Logona Șampon hidratant, 250 ml 47,89 lei (191,56 lei / l)
Preț total: 123,75 lei
Descriere

Tonicul oferă părului și scalpului ingrediente valoroase din extract bio de urzică și frunze de mesteacăn bio. Probioticele conținute susțin bariera protectoare a pielii și îngrijesc părul de la rădăcină până la vârfuri. Valoarea pH-ului neutră pentru piele asigură o îngrijire deosebit de delicată.

  • Mod de utilizare: Pulverizați zilnic pe scalpul uscat sau proaspăt spălat.
  • Nu clătiți.
Nr. art.: LOGO-00109
Conținut: 150 ml
EAN: 4055297181259
Producator: Logona
Consistență/Formă de prezentare: Lichid
Îngrijirea scalpului: Seruri
Tipuri de produse: Ingrijirea parului si styling
Tip de păr: Pentru orice tip de păr
Proprietăți: pH neutru pentru piele, Unisex
Certificate: NaTrue*
PAO: 6 luni
Instrucțiuni de depozitare: A se păstra la rece, uscat și protejat de lumină
Tip ambalaj: Sticlă spray / spray
Ingrediente (INCI)

Aqua, Glycerin, Alcohol[1], Lactococcus Ferment Lysate, Urtica Dioica (Nettle) Extract[1], Betula Alba Leaf Extract[1], Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Levulinic Acid, Sodium Lactate, Sodium Hydroxyde, Lactic Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate

  1. din culturi organice controlate
Notă a producătorului
Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Producător: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Germania, post@logocos.de, www.logocos.de
Garanție legală: Garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Logona Tonic pentru scalp fortifiant cu urzică organică și mesteacăn organic

7 recenzii în alte limbi

4,3 din 5 stele
5 stele
8 (66%)
4 stele
2 (16%)
3 stele
0 (0%)
2 stele
2 (16%)
1 stea
0 (0%)

12 evaluări

Încă nu există recenzii pentru română, dar există 7 recenzii în alte limbi.