Lavera Săpun de îngrijire revigorant, 250 ml

Curățare delicată și parfumată – blândă cu bariera cutanată

20,79 lei

(83,16 lei / l, incl. 21% TVA. - plus transport )

Conţinut: 250 ml

În stoc

Livrare până la marți, 06. octombrie dacă comanzi până la marți ora 23:59 .

Disponibilă o reducere pentru cantitate !

  • de la 2 numai 19,68 lei / buc.-5%
  • de la 3 numai 18,64 lei / buc.-10%

România: Livrare standard gratuită de la 342,57 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Pentru toate tipurile de ten
  • Spumă delicată
  • Curăță fără a usca
  • Formulă cu pH neutru pentru piele

Frecvent cumpărat împreună cu Lavera Săpun Fructat pentru Mâini, 250 ml

Lavera Săpun de îngrijire revigorant, 250 ml 20,79 lei (83,16 lei / l)
Lavera Săpun Fructat pentru Mâini, 250 ml 19,19 lei (76,76 lei / l)
Preț total: 39,98 lei
Descriere

Cu acest săpun lichid, pielea este curățată delicat, iar simțurile sunt mângâiate de note citrice proaspete și accente condimentate. Are o formulă deosebit de tolerabilă, cu pH neutru pentru piele, care curăță formând o spumă delicată și lasă o senzație de piele îngrijită.

Utilizare: Se freacă mâinile până se formează spumă, apoi se clătește cu apă caldă.

Nr. art.: LA-116533
Conținut: 250 ml
EAN: 4021457667574
Producator: Lavera
Consistență săpun: Lichid
Consistență/Formă de prezentare: Lichid
Tipuri de produse: Sapunuri
Tipul de piele: Pentru toate tipurile de piele
Proprietăți: pH neutru pentru piele, Unisex
Note olfactive: Citric
Certificate: NaTrue*, UK Vegan Society
Instrucțiuni de depozitare: A se păstra la rece, uscat și protejat de lumină
Tip ambalaj: Sticlă cu pompă
Ingrediente (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Betaine, Citric Acid, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Zingiber Officinale Root Extract[1], Citrus Limon (Lemon) Peel Extract[1], Citrus Aurantium Bergamia Fruit Extract[1], Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract[1], Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Caprylate, Polycitronellol, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Bergamia (Bergamotte) Peel Oil[2], Citral[2], Pinene[2], Linalool[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalyl Acetate[2], Citronellol[2], Geraniol[2]

  1. din culturi organice controlate
  2. fabricat din uleiuri esențiale naturale
Notă a producătorului
Informații juridice
Producător: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Germania, www.lavera.de/impressum

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Lavera Săpun de îngrijire revigorant

14 recenzii în alte limbi

4,6 din 5 stele
5 stele
30 (71%)
4 stele
9 (21%)
3 stele
1 (2%)
2 stele
2 (4%)
1 stea
0 (0%)

42 evaluări

Încă nu există recenzii pentru română, dar există 14 recenzii în alte limbi.