Lavera Basis Sensitiv - Săpun Delicat pentru Mâini, Rezervă 500 ml

Curățare deosebit de delicată cu pielea pentru orice ocazie

Nou!

26,59 lei

(53,18 lei / l, incl. 21% TVA. - plus transport )

Conţinut: Rezervă 500 ml

În stoc

Livrare până la vineri, 09. octombrie dacă comanzi până la duminică ora 23:59 .

Disponibilă o reducere pentru cantitate !

  • de la 2 numai 25,25 lei / buc.-5%
  • de la 3 numai 23,92 lei / buc.-10%
  • de la 6 numai 21,79 lei / buc.-18%

România: Livrare standard gratuită de la 342,87 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Pentru piele uscată și sensibilă
  • Curăță fără a usca
  • pH neutru pentru piele

Frecvent cumpărat împreună cu Lavera Basis Sensitiv - Creme, 150 ml

Lavera Basis Sensitiv - Săpun Delicat pentru Mâini, Rezervă 500 ml 26,59 lei (53,18 lei / l)
Lavera Basis Sensitiv - Creme, 150 ml 31,99 lei (213,27 lei / l)
Preț total: 58,58 lei
Descriere

Compoziția blândă, curățarea delicată și ingredientele prietenoase cu pielea definesc acest săpun de îngrijire. A fost formulat cu aloe vera organică și mușețel organic și este ideal pentru toate tipurile de piele, chiar și pentru cea sensibilă și uscată. Rețeta sa cu pH neutru pentru piele face o spumă delicată și curăță fără a usca pielea.

Utilizare: Săpuniți-vă mâinile și apoi clătiți-le cu apă caldă.

Nr. art.: LA-110246
Conținut: 500 ml
EAN: 4021457632947
Producator: Lavera
Recomandări: Pore Control
Lavera: Basis Sensitiv
Consistență săpun: Lichid
Consistență/Formă de prezentare: Lichid
Tipuri de produse: Sapunuri
Tipul de piele: Pielea sensibila, Pielea uscata
Proprietăți: pH neutru pentru piele, Refill - ambalaj de reumplere, Unisex
Certificate: NaTrue*, UK Vegan Society
Tip ambalaj: În săculeț resigilabil
Ingrediente (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Maris Sal, Disodium Cocoyl Glutamate, Cetearylalcohol, Glyceryl Oleate, Glyceryl Caprylate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Alcohol Denat, Levulinic Acid, Parfum[2], Limonene[2], Linalool[2], Citronellal[2], Geraniol[2]

  1. din culturi organice controlate
  2. fabricat din uleiuri esențiale naturale
Notă a producătorului
Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Producător: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Germania, www.lavera.de/impressum
Garanție legală: Garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Lavera Basis Sensitiv - Săpun Delicat pentru Mâini