DEMMERS TEEHAUS Ceai de fructe „Portocală și ghimbir”, 100 g

Amestec de ceai aromatizat, revigorant

41,19 lei

(411,90 lei / kg, incl. 11% TVA. - plus transport )

Conţinut: 100 g

Încă 5 bucăți în stoc

Livrare până la vineri, 09. octombrie dacă comanzi până la duminică ora 23:59 .

România: Livrare standard gratuită de la 347,14 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Gust fructat și ușor picant
  • Cu arome de portocală și ghimbir
  • Potrivit ca ceai cu gheață și punch

Frecvent cumpărat împreună cu DEMMERS TEEHAUS Quick-T Bio Ceai de plante Kräutergeheimnis, 75 g

DEMMERS TEEHAUS Ceai de fructe „Portocală și ghimbir”, 100 g 41,19 lei (411,90 lei / kg)
DEMMERS TEEHAUS Quick-T Bio Ceai de plante Kräutergeheimnis, 75 g 30,09 lei (401,20 lei / kg)
Preț total: 71,28 lei
Descriere

Această infuzie de fructe încântă prin caracterul său proaspăt, aromele delicate de portocală și ghimbir și culoarea sa frumoasă, roșie, a infuziei.

Recomandare de preparare:

  • 8-9 lingurițe / 1 litru de apă (100 °C), timp de infuzare: 5-8 minute
Nr. art.: XPI-DT-00-06011
Conținut: 100 g
EAN: 9004163060117
Producator: DEMMERS TEEHAUS
Consistență/Formă de prezentare: Ceai vrac
Tipuri de produse: Ceai
Proprietăți: Fără cofeină
Instrucțiuni de depozitare: A se păstra la loc uscat
Conținut - ceaiuri: Ceai vrac
Timp de infuzare: 5 minute, 6 minute, 7 minute, 8 minute
Ingrediente

coji de măceșe, Flori de hibiscus, felii de mere, coji de portocală, Bucăți de portocale, bucăți de ghimbir, Aromă de ghimbir

Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Operator responsabil din domeniul alimentar: DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at
Garanție legală: garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru DEMMERS TEEHAUS Ceai de fructe „Portocală și ghimbir”

2,0 din 5 stele
5 stele
0 (0%)
4 stele
0 (0%)
3 stele
0 (0%)
2 stele
1 (100%)
1 stea
0 (0%)

1 evaluare