ANARKHIA MAGIC PRO Fluid de nuanțare cu protecție termică - Protecție împotriva căldurii și pentru culoare, 150 ml

Fluid leave-in multifuncțional, fără clătire

132,99 lei

(886,60 lei / l, incl. 21% TVA. - plus transport )

Conţinut: 150 ml

În stoc

Livrare până la luni, 05. octombrie dacă comanzi până la luni ora 23:59 .

România: Livrare standard gratuită de la 342,44 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Potrivit pentru toate tipurile de păr
  • Cu extract de in provenit din agricultură ecologică
  • Susține un ton uniform al culorii
  • Unisex Unisex

Frecvent cumpărat împreună cu Dr. KONOPKA'S MEN Energizing Anti-Hair Loss Shampoo, 280 ml

ANARKHIA MAGIC PRO Fluid de nuanțare cu protecție termică - Protecție împotriva căldurii și pentru culoare, 150 ml 132,99 lei (886,60 lei / l)
Dr. KONOPKA'S MEN Energizing Anti-Hair Loss Shampoo, 280 ml 34,59 lei (123,54 lei / l)
Preț total: 167,58 lei
Descriere

Acest fluid de nuanțare cu protecție termică este potrivit pentru toate tipurile de păr, inclusiv părul vopsit sau decolorat. A fost creat pentru a proteja părul în timpul uscării cu feonul sau a coafării cu instrumente termice. Formula, cu extract de in organic și alte ingrediente atent alese, contribuie la menținerea unei nuanțe uniforme a culorii. De asemenea, facilitează pieptănarea părului.

Aplicare:
Se aplică pe părul umed înainte de uscarea cu feonul sau de folosirea plăcii de întins. Nu se clătește.

Nr. art.: WW-SICA15
Conținut: 150 ml
EAN: 8058951131207
Producator: ANARKHIA
Nuanțe: Toate culorile de păr
Consistență/Formă de prezentare: Fluid
Tipuri de produse: Ingrijirea parului si styling
Tip de păr: Pentru orice tip de păr
Proprietăți: Unisex
Ingrediente (INCI)

Aqua, Crambe Abyssinica Seed Oil Phytosterol Esters, Clitoria Ternatea Flower Extract, Behenamidopropyl Dimethylamine, C13‐15 Alkane, Cetearylalcohol, Lactic Acid, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lactobacillus Ferment Lysate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Pisum Sativum (Pea) Starch, Benzylbenzoat, D-Limonen, Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Citral, Linalool, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citric Acid, Coumarin, Sodium Hydroxyde

  1. cultivat organic
Informații juridice
Producător: Bio Distribuzione snc, Contrada Vagone 338/B, 70043, Monopoli (Bari), Italia, www.anarkhiabio.com

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru ANARKHIA MAGIC PRO Fluid de nuanțare cu protecție termică - Protecție împotriva căldurii și pentru culoare

1 recenzie în alte limbi

5,0 din 5 stele
5 stele
1 (100%)
4 stele
0 (0%)
3 stele
0 (0%)
2 stele
0 (0%)
1 stea
0 (0%)

1 evaluare

Încă nu există recenzii pentru română, dar există 1 recenzie într-o altă limbă.