100% Pure Multi-Vitamin Healthy Hair Shampoo, 236 ml

Curățare pH-neutră pentru păr și scalp

134,25 lei 167,99 lei -20%

(568,86 lei / l, incl. 21% TVA. - plus transport )

Conţinut: 236 ml

În stoc

Livrare până la miercuri, 07. octombrie dacă comanzi până la miercuri ora 23:59 .

România: Livrare standard gratuită de la 342,58 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Pentru păr uscat și deteriorat
  • Bogat în Keratin vegan
  • Conferă strălucire și hidratare
  • Destul de delicat pentru părul tratat
  • Fara gluten Fara gluten

Frecvent cumpărat împreună cu Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

100% Pure Multi-Vitamin Healthy Hair Shampoo, 236 ml 134,25 lei (568,86 lei / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml 73,59 lei (367,95 lei / l)
Preț total: 207,84 lei
Descriere

Produsul Multi-Vitamin Healthy Hair Shampoo curăță nu doar delicat și fără sulfați, ci și îngrijește cu Keratin vegan, Biotin, Pro-Vitamin B5 și Vitamin E. În acest fel conferă suplețe și strălucire și, datorită formulei sale pH-neutre, este potrivit nu numai pentru părul colorat și tratat, ci și pentru utilizarea zilnică.

Mod de utilizare:

  • Distribuiți delicat în părul ud și masați de la scalp până la vârfuri.
  • Clătiți părul spumat cu apă caldă curată și, dacă este necesar, repetați procedura.
Nr. art.: 100PCP-1MVHHS8OZ
Conținut: 236 ml
EAN: 843585156874
Producator: 100% Pure
Nuanțe: Toate culorile de păr
Consistență/Formă de prezentare: Lichid
Tipuri de produse: Șampoane
Tip de păr: Păr fragil, Păr solicitat, Păr uscat
Proprietăți: Fara gluten, Fără sulfați
PAO: 6 luni
Avertisment: Evitați contactul cu ochii și clătiți cu multă apă dacă este necesar
Instrucțiuni de depozitare: A se păstra la rece, uscat și protejat de lumină
Tip ambalaj: Tub
Ingrediente (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Cetearylalcohol, Brassica Alcohol, Glycerin, Brassicyl Valinate Esylate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Glyceryl Caprylate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Biotin, Panthenol, Tocopherol (Vitamin E), Niacinamide, Ubiquinone, Riboflavin, Vitamin B2, Pyridoxine, Inositol, Folic Acid, Retinyl Palmitate (Vitamin A), Raspberry Ketone, Caprylhydroxamic Acid, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citral[2], Citronellol[2], Geraniol[2], Limonene[2], Linalool[2]

  1. Organic
  2. Componentă a uleiurilor esențiale
Indicații privind modificările de rețetă și ambalaj
Informații juridice
Producător: 100% PURE®, Purity Cosmetics Inc., Oakland Rd 2221, 95131, San Jose, Statele Unite ale Americii, customerservice@puritycosmetics.com, 100percentpure.com
Reprezentant autorizat în calitate de persoană responsabilă la nivel UE: MSL Solution Providers, Upper Pembroke St., Suite 5385, D02 X361, Dublin, Irlanda, info@msl.io, msl.io

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru 100% Pure Multi-Vitamin Healthy Hair Shampoo

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder